61/ 29 24 480 kuras@kurasplus.pl
Rowery Szamotuły Kuraś Plus

U Kurasia możesz teraz kupić także rower wraz z osprzętem! W naszej ofercie renomowani producenci polscy, a także rowery min. z Niemiec. Obecnie jesteśmy największym całorocznym sklepem rowerowym w Szamotułach! Wybierać możesz wśród wielu modeli, kolorów, czy też rozmiarów. Od rowerków biegowych, poprzez rowery dziecięce 12,14,16,20 cali, rowery juniorskie 24″, czy też wszelkiego typu rowery na większych kołach: miejskie, górskie MTB, turystyczne, trekkingowe, crossowe i inne.

Ponadto w naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju akcesoria rowerowe. Od tak podstawowych, jak oświetlenie rowerowe, czy zabezpieczenia antykradzieżowe, na stylowych koszykach kończąc.

Pełna oferta rowerów dostępna w naszym sklepie w Szamotułach!

Poniżej możesz zobaczyć najciekawsze propozycje i niektóre promocje. Jeśli szukasz konkretnego roweru, to odwiedź nas, albo zadzwoń. KONTAKT

Rowery stały się ostatnio jednym z popularniejszych środków transportu w Szamotułach. Z jednej strony możemy to zawdzięczać coraz lepszej infrastrukturze- nowe ścieżki rowerowe w mieście i jego okolicach zachęcają do wycieczek rowerowych. Szamotuły dbają też o istniejące już dróżki rowerowe, starając się, aby były one bezpieczne dla rowerzystów, a także dobrze oznakowane.

Z drugiej strony transport rowerowy, wśród Szamotulan, bardzo rozpropagował system wypożyczalni rowerów miejskich. Ten projekt spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem w Szamotułach. Dzięki niemu wiele osób wróciło do przejażdżek rowerowych, czy też zaczęło z nimi swoją przygodę. Każdy, kto zasmakował rowerowej frajdy, z czasem zaczyna myśleć o własnych dwóch kółkach. Cieszymy się, że nasz sklep rowerowy w Szamotułach może pomóc w realizacji rowerowych marzeń.

Zamknij Menu