Rower 16" Heart Bike Sunbaby miętowy

Zanurz się w świat koloru i przygody z rowerkiem dziecięcym Heart Bike 16" w kolorze miętowym. Dla dzieci w wieku 4-6 lat (o wzroście 105-115 cm), ten rowerek oferuje to, co najlepsze - regulację wysokości, boczne kółka dla wsparcia nauki, hamulec V-brake i wiele innych cech, zapewniających komfort, bezpieczeństwo i radość z jazdy.

Rower Dziecięcy Heart Bike 16" Miętowy - Odkryj Świat Koloru i Przygody

Przedstawiamy Ci rowerek dziecięcy Heart Bike 16" w urokliwym kolorze miętowym. To nie tylko pojazd, to przepustka do zabawy, nauki i przygody na dwóch kółkach.

Regulacja, Komfort i Bezpieczeństwo: Tak samo jak w wersji różowej, Heart Bike 16" miętowy oferuje regulowaną wysokość kierownicy (72 - 80 cm) oraz siedzenia (54 - 62 cm), zapewniając wygodę i idealne dopasowanie do wzrostu Twojego dziecka. Niech Twoje dziecko cieszy się jazdą w wygodnej pozycji, co jest niezwykle istotne dla nauki i rozwoju umiejętności rowerowych.

Wspomaganie Nauki i Bezpieczeństwo: Podobnie jak w przypadku modelu różowego, rowerek posiada hamulec V-brake na przednim kole oraz hamulec nożny (torpedo) na tylne koło, gwarantując pewne i efektywne hamowanie. Boczne kółka są idealnym wsparciem dla dzieci w wieku 4-6 lat (o wzroście 105-115 cm), pomagając stopniowo opanować balans i kontrolę rowerka.

Przygoda i Rozwój: Rower Heart Bike 16" w kolorze miętowym to doskonały towarzysz dla małych rowerzystów. Z pełną osłoną łańcucha, błotnikiem metalowym i dzwonkiem, rowerek dostarcza radość i zabawę, jednocześnie wspierając rozwój motoryczny i koordynację.

Zakosztuj Koloru i Przygody: Rower dziecięcy Heart Bike 16" w kolorze miętowym to zaproszenie do świata koloru i przygody na dwóch kółkach. Z regulacją, stabilnością i praktycznym wyposażeniem, ten rowerek stanie się ulubionym towarzyszem Twojego dziecka w odkrywaniu świata.

Dane

Koła
16"
Rama
stalowa
Hamulce
V-Brake
Dodatkowe wyposażenie
kółka boczne, popychacz