Pralka KFWM 6511 Kernau

Pralka Kernau KFWM 6511 to niezawodne rozwiązanie dla Twojego domu. Załaduj do 6 kg prania i wybierz spośród 15 programów, w tym Prania Antyalergicznego. Oszczędzaj energię dzięki systemowi Eco Logic i skracaj czas prania, nie rezygnując z jakości. Gwarancja 5 lat oraz wymienne łożyska to dodatkowe atuty tej pralki.

Pralka Kernau KFWM 6511 to idealne połączenie efektywności, wydajności i innowacyjnych technologii. Zastosowana technologia umożliwia wymianę łożysk bębna piorącego, które są elementem narażonym na uszkodzenia po długotrwałym użytkowaniu. Dzięki temu masz pewność, że Twoja pralka będzie działała bez zarzutu przez długi czas.

Wydajność i oszczędność idą w parze dzięki systemowi Eco Logic. Kiedy zdecydujesz się na pranie częściowego załadunku, pralka automatycznie dostosuje zużycie energii, oszczędzając nawet do 50% w porównaniu do tradycyjnych cykli prania. To nie tylko korzyść dla środowiska, ale także dla Twojego portfela.

Znakomite dostosowanie do różnych tkanin i rodzajów zabrudzeń to zasługa 15 programów prania. Niezależnie od tego, czy praniesz delikatne tkaniny czy mocno zabrudzone ubrania, masz pewność, że pralka Kernau KFWM 6511 zapewni doskonałe efekty prania. Dodatkowo, funkcja Kontroli Piany skutecznie zapobiega nadmiernemu tworzeniu się piany, co przekłada się na lepsze płukanie i oszczędność wody.

Pralka Kernau KFWM 6511 daje Ci pełną kontrolę nad procesem prania. Możesz skrócić czas prania, zachowując doskonałą jakość, dzięki funkcji Skracania Czasu Prania. Program Szybki 15 Minut to idealne rozwiązanie dla lekko zabrudzonych ubrań, zapewniając błyskawiczne odświeżenie w krótkim czasie.

Dla rodzin z alergikami lub małymi dziećmi, Pranie Antyalergiczne to istny zbawiciel. Skutecznie eliminuje alergeny i bakterie, dbając o zdrowie Twoich najbliższych. Gwarancja 5 lat to gwarancja spokojnej eksploatacji, a to, w połączeniu z wymiennymi łożyskami, czyni tę pralkę niezawodnym towarzyszem codziennego prania.

08-018

Dane

Wsad
6 kg
Wirowanie
1000 obr/min
Liczba programów
15
Głębokość
49,7 cm
Klasa energetyczna
D
Programy/ funkcje
BAWEŁNA, ECO 40- 60°C, BAWEŁNA + PRANIE WSTĘPNE, BAWEŁNA 20°C, KOLOROWE, WEŁNA, PŁUKANIE, ANTYALERGICZNE, WIROWANIE, PRANIE RĘCZNE / DELIKATNE, SYNTETYKI / ŁATWA PIELĘGNACJA/ ODZIEŻ OUTDOROWA, MIX, DŻINSY / CIEMNA ODZIEŻ, SZYBKI 60', SZYBKI 15’
Wymienne łożyska
TAK