Pralka KFWM I 6501 Kernau

Pralka Kernau KFWM I 6501 to nie tylko doskonałe pranie, ale także innowacyjne rozwiązania. Załadunek do 6 kg, 15 programów prania, aż 1000 obr./min wirowania i energooszczędność. Wyposażona w wymienne łożyska, silnik indukcyjny i gwarancję 5 lat.

Pralka Kernau KFWM I 6501 - Doskonałość w Detalach

Pralka Kernau KFWM I 6501 to urządzenie, które przekształci Twoje podejście do prania. Wyjątkowe cechy, energooszczędność i niezawodność to tylko część tego, co ma do zaoferowania.

Załadunek do 6 kg i standardowa szerokość 60 cm sprawiają, że pralka zmieści się doskonale w Twojej przestrzeni. Wybór spośród 15 różnorodnych programów prania pozwoli Ci na indywidualne dopasowanie do rodzaju tkanin i poziomu zabrudzeń. Bez względu na to, czy masz do czynienia z delikatnymi tkaninami czy mocno zabrudzonymi ubraniami, pralka Kernau jest gotowa podjąć wyzwanie.

Niektóre dni wymagają natychmiastowego działania. Dla takich chwil masz do dyspozycji program Szybki 15', który pozwoli Ci odświeżyć ubrania w zaledwie kilkanaście minut. Jeśli zależy Ci na higienicznym czyszczeniu ręczników czy pościeli, program Bawełna 90°C zadba o to.

Pralka automatyczna KFWM I 6501 to więcej niż tylko skuteczne pranie. Dzięki systemowi kontroli wyważania wsadu, pralka pracuje równomiernie podczas wirowania, gwarantując pełną stabilność i cichą pracę. Warto także zaznaczyć, że pralka posiada blokadę rodzicielską, co stanowi dodatkową ochronę w gospodarstwach z dziećmi.

Wymienne łożyska i silnik indukcyjny to gwarancja niezawodności i trwałości przez długie lata użytkowania. Co więcej, pralka Kernau KFWM I 6501 objęta jest aż 5-letnią gwarancją, zapewniając Ci spokój i pewność.

Jeśli poszukujesz pralki, która nie tylko zapewni doskonałe rezultaty prania, ale także pokaże Ci, że oszczędność energii i czasu to możliwe, to pralka Kernau KFWM I 6501 jest idealnym wyborem. Dodatkowo, produkty marki Kernau dostępne są w sklepie Kuraś Plus w Szamotułach, gdzie czeka na Ciebie profesjonalna obsługa i szeroki wybór.

08-008

Dane

Wsad
6 kg
Wirowanie
1000 obr/min
Liczba programów
15
Głębokość
50 cm
Klasa energetyczna
D
Silnik
Indukcyjny (bezszczotkowy)
Wymienne łożyska
TAK