61/ 29 24 480 kuras@kurasplus.pl
Sklep AGD Szamotuły Kuraś Max Elektro

Sprzęt AGD od samego początku stanowił jeden z najważniejszych elementów naszej oferty. Wraz z upływem lat rozrastała się lista produktów, które możemy zaproponować naszym klientom.

AGD Wolnostojące

Do tej grupy należy klasyczny sprzęt gospodarstwa domowego. Są to kuchnie gazowe i elektryczne, pralki, zmywarki oraz chłodziarko-zamrażarki. Od lat w naszych domach dominuje biały sprzęt, lecz ostatnimi czasy coraz bardziej popularne są urządzenia srebrne (inox). W naszym sklepie dostępny jest każdy typ. Posiadamy jedną z największych wystawek AGD w Szamotułach.

AGD do zabudowy

Jeśli chcesz mieć kuchnię na wymiar, to oczywiście najlepiej sprawdzi się sprzęt do zabudowy. Masz możliwość wielu różnych kombinacji, a ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ekspozycję piekarników, płyt grzejnych, lodówek, kuchenek mikrofalowych oraz okapów do zabudowy. Na miejscu znajdziesz zarówno urządzenia z podstawowymi funkcjami, jak i zaawansowany sprzęt z najwyższej półki.

Drobne AGD

Drobne AGD to wszystkie te urządzenia, które pomagają Ci w codziennych obowiązkach. Do tej kategorii zaliczamy wszelki sprzęt kuchenny, taki jak miksery, czajniki bezprzewodowe, ekspresy do kawy, blendery, maszynki do mięsa itp. Są to również urządzenia pomagające zadbać o Twoje zdrowie i urodę, czyli suszarki do włosów, golarki, depilatory, nawilżacze powietrza, lokówki, prostownice i wiele innych.

Zamknij Menu