61/ 29 24 480 kuras@kurasplus.pl
Rowery Romet już w ofercie

Rowery Romet już w ofercie

Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem i jedynym dystrybutorem rowerów Romet w Szamotułach! Popularne Romety są już dostępne w naszym sklepie.

Każdy doskonale zna markę Romet- jednym kojarzy się z rowerami, innym bardziej z motorowerami. Wielu z nas zaczynało swoją rowerową przygodę na kultowych składakach Wigry.

Dzisiaj Romet to jeden z czołowych producentów w Polsce i Europie. Posiada dwie duże fabryki, gdzie od podstaw tworzone są rowery. Dzięki dobrej jakości i stosunkowi cena/jakość, rowery Romet cieszą się uznaniem wśród rowerzystów. Bardzo popularne są rowery trekkingowe Wagant oraz Gazela, w różnych konfiguracjach- idealne do poruszania się w mieście, jak też doskonałe na rowerowe wycieczki.

Na miejscu posiadamy już bogatą ekspozycję, min. rowerów miejskich Romet. Prosta i solidna konstrukcja, atrakcyjne wzornictwo i bogaty wybór kolorów, to największe atuty rowerów Angel. Model ten występuje w wersji na kołach 26″ oraz 28″. W obu przypadkach możemy wybrać miedzy rowerem z biegami Shimano Nexus3 lub klasycznie, na piaście torpedo.

Rowery Romet Angel dostępne są w różnych kolorach.

Sklep rowerowy Kuraś został oficjalnym dystrybutorem marki Romet w Szamotułach. Tylko u nas kupisz rowery z najnowszej kolekcji, a także zadbasz o swój rower- wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rowerów Romet.

Romet, to nie tylko rowery. W naszym sklepie znajdziesz też szeroki wybór akcesoriów rowerowych- zapięć, oświetlenia, podpórek, pompek i wielu innych, które sygnowane są logo pegaza. Romet to też bogaty wybór części, a także ogumienia- dętek i opon.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub sprawdzenia oferty Romet w naszym sklepie!

Zamknij Menu