Lodówka KFRC 18161.1 NF W Kernau

Lodówka Kernau KFRC 18161.1NFW z systemem No Frost Multi Cooling i funkcją Eco. Wysoka klasa energetyczna, sterowanie elektroniczne, oświetlenie LED oraz praktyczne rozwiązania, takie jak balkoniki na drzwiach czy szuflada na owoce i warzywa, sprawiają, że to idealne urządzenie dla oszczędnych i dbających o środowisko użytkowników.

Lodówka Kernau KFRC 18161.1NFW to zaawansowane urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się dłuższą świeżością przechowywanych produktów dzięki innowacyjnemu systemowi No Frost Multi Cooling. Wnętrze chłodziarki i zamrażarki są niezależnie schładzane, eliminując konieczność rozmrażania. Nie musisz już martwić się o odmrażanie lodówki – to urządzenie zrobi to za Ciebie.

Funkcja Eco to inteligentne podejście do oszczędzania energii. Kiedy w lodówce jest niewiele produktów, funkcja ta automatycznie ogranicza zużycie energii, przyczyniając się do niższych rachunków za prąd i dbałości o środowisko naturalne.

Jeśli zależy Ci na szybkim schłodzeniu, funkcja Super Freeze będzie Twoim sprzymierzeńcem. Dzięki nagłemu obniżeniu temperatury, produkty zostaną zachowane w doskonałej jakości oraz zachowają swoje wartości odżywcze.

Lodówka KFRC 18161.1NFW nie tylko dba o Twoje jedzenie, ale także o Twój komfort użytkowania. Balkoniki na drzwiach to praktyczne rozwiązanie, które pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz urządzenia. Stabilność przechowywanych przedmiotów zapewniają antypoślizgowe wytłoczenia na dnie balkoników.

Wysoka klasa energetyczna F to gwarancja oszczędności energii elektrycznej o około 20%, co przekłada się na niższe rachunki za prąd i pozytywny wpływ na środowisko. Elektroniczny wyświetlacz LED umożliwia łatwą kontrolę poziomu schłodzenia żywności oraz precyzyjne sterowanie temperaturą wewnątrz urządzenia.

Praktyczne rozwiązania to także 3 półki w chłodziarce, które pozwalają na elastyczną organizację przestrzeni. Możesz dowolnie zmieniać ich ułożenie, aby przechowywanie wysokich naczyń czy większych garnków nie stanowiło problemu.

Właśnie dla Ciebie mamy dedykowaną szufladę na owoce i warzywa. To rozwiązanie nie tylko chroni produkty przed przenikaniem zapachów, ale także przedłuża ich świeżość.

Lodówka Kernau KFRC 18161.1NFW to doskonałe połączenie wydajności, funkcjonalności i oszczędności. Jej estetyczny wygląd, wygodne sterowanie, system No Frost Multi Cooling oraz funkcja Eco czynią ją niezastąpionym partnerem w codziennym użytkowaniu. Możesz być pewny, że to urządzenie nie tylko zachowa jakość Twoich produktów spożywczych, ale także zadbają o Twój budżet i środowisko naturalne.

08-019

Dane

Pojemność chłodziarki
207 L
Pojemnosć zamrażarki
88 L
Wysokość
186 cm
Szerokość
59,5 cm
Głębokość
60 cm
Klasa energetyczna
F
NO FROST
tak