61/ 29 24 480 kuras@kurasplus.pl
Gazetka MAX Elektro od 29.04.2019r.

Gazetka MAX Elektro od 29.04.2019r.

Wraz z końcem miesiąca zaczyna obowiązywać nowa gazetka, a w niej znaleźć można wiele atrakcyjnych sprzętów AGD i nie tylko.

Pralka Bosch w super cenie

Na największa uwagę zasługuje pralka Bosch WAN 2006BPL z pierwszej strony gazetki w cenie 1149zł! To aż 150 złotych taniej niż standardowo! Pralka posiada załadunek aż 7kg i jest w klasie energetycznej A+++. Posiada cichy i cechujący się dłuższą żywotnością, niż tradycyjne, silnik EcoSilence Drive™.
Pralka jest dostępna od ręki w naszym sklepie w Szamotułach!

Pamiętaj, że możemy zaproponować najtańszą dostawę AGD w Szamotułach i okolicach!

Pralka Bosch WAN 2006BPL w promocji

Elektromobilność dla dużych i małych

Miesiąc maj to okres Komunii, czyli też czas poszukiwania ciekawych prezentów. Od kilku lat niesłabnącą popularnością cieszą się deskorolki elektryczne, czy też hulajnogi elektryczne. Teraz pojazdy te w bardzo atrakcyjnych cenach. Godna polecenia jest zwłaszcza hulajnoga elektryczna Cavion Go City- idealna dla młodzieży, jak i dorosłych (korzystać mogą z niej osoby do 110kg wagi). Rozpędza się nawet do 20 km/h (spokojnie- ma trzy biegi z ograniczeniami do 6 i 12 km/h), a dzięki pojemnym akumulatorom można przejechać kilkanaście kilometrów.

Hulajnoga Cavion Go City promocja

Raty w atrakcyjnych opcjach

Wraz z nową gazetką nie zabrakło promocji ratalnych. Teraz produkty z gazetki możesz kupić nawet w 20 ratach 0% (obowiązuje w czwartki) albo w ratach 50/50, czyli teraz płacisz połową a resztą po 2 miesiącach w 10 ratach 0% (obowiązuje w soboty).

Gazetka MAX Elektro od 29.04.2019r. 1

Cała aktualna gazetka dostępna zawsze na stronie www.maxelektro.pl/gazetka

Zamknij Menu