Złoty medal Igrzysk na rowerze z naszego sklepu

person Posted By: Kuraś Plus list In: Aktualności On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1072
Złoty medal Igrzysk na rowerze z naszego sklepu

Zawodnik Herkules Szamotuły zdobył złoty medal Igrzysk na rowerze z naszego sklepu.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Abu Dhabi odbywają się obecnie Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Jarosław Lektarski  z klubu Herkules Szamotuły zdobył na nich złoty i srebrny medal! Cieszy nas to tym bardziej, że dokonał tego na rowerze Monteria z naszego sklepu!

Jarek już wcześniej odnosił wiele sukcesów w kolarstwie. Bardzo nas cieszy, że wraz opiekunami, wybrali rower Monteria- jednej z popularniejszych marek polskich rowerów w naszym sklepie.

Robert Kubica nie był jedynym Polakiem na torze F1 w miniony weekend. Jarek rywalizował w wyścigach kolarskich na torze Yas Marina, gdzie tradycyjnie odbywa się ostatni wyścig w sezonie F1. Nasz krajan złoto zdobył na dystansie 5km, a medal srebrny na dystansie 2km.

Mamy nadzieję, że rower Monteria Crosser 3.0 choć trochę pomógł w zdobyciu medali! Największe znaczenie i tak miały dobre przygotowanie i wytrwałość Jarosława.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

foto dzięki uprzejmości p. Macieja Chałupki

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień