Wentylatory, klimatyzatory mobilne i klimatory

person Posted By: Kuraś Plus list In: Nowości w ofercie On: comment Comment: 0 favorite Hit: 940
Wentylatory, klimatyzatory mobilne i klimatory

Upały znów dają o sobie znać, a prognozy pogody na najbliższe dni nie napawają optymizmem. Temperatury mogą sięgać dużo powyżej 30st C! Warto już teraz zadbać o swój komfort. W naszej ofercie znaleźć można wentylatory, klimatyzatory mobilne oraz klimatory.

Upały znów dają o sobie znać, a prognozy pogody na najbliższe dni nie napawają optymizmem. Temperatury mogą sięgać dużo powyżej 30st C! Warto już teraz zadbać o swój komfort. W naszej ofercie znaleźć można wentylatory, klimatyzatory mobilne oraz klimatory.

Warto się pospieszyć- niestety w pełni sezonu dostępność tych urządzeń jest mocno ograniczona. Obecnie mamy kilkaset wentylatorów na stanie, ale nie możemy zagwarantować, podczas największych upałów, dostępności i tak atrakcyjnej ceny jak teraz.

Wentylatory od 59zł

W obecnej chwili dostępne jest kilkanaście modeli wentylatorów. Różnią się wielkością, mocą oraz materiałem wykonania.
Najprostsze wentylatory biurkowe są w cenie 59zł. Wentylatory stojące (podłogowe) mamy dostępne w przedziale 60-82zł. Wentylator stalowy, chromowany, o większej średnicy i większej mocy, kosztuje obecnie 219zł.

Klimatory, czyli komfort w rozsądnej cenie

Wentylatory potrafią podnieść komfort podczas upałów, ale nie obniżą temperatury w pomieszczeniu. Co innego klimatyzatory lub klimatory.
Te drugie są urzadzeniami zdecydowanie prostszymi w działaniu, a przez to też dużo tańszymi.

Oczywiście klimatorem nigdy nie uzyskamy tak niskiej temperatury, jak klimatyzatorem. Nie musimy jednak wystawiać rury odprowadzającej ciepłe powietrze na zewnątrz.

Klimator posiada zbiornik na zimną wodę. Można do niego włożyć dodatkowo kostki lodu lub wkłady chłodzące (w zestawie 2szt). Woda przepływa przez specjalny filtr i obniża temperaturę wydmuchiwanego powietrza. Dzięki temu możemy o kilka stopni obniżyć temperaturę w pokoju, sypialni, czy też biurze.

Niewątpliwą zaletą klimatorów, jest ich stosunkowo niska cena- w naszym sklpie już od 269zł. Model większy, z większym zbiornikiem, większym przepływem powietrza, przeznaczony do większych pomieszczeń, kosztuje 369zł.

Klimatyzatory mobilne

Klimatyzatory pozwolą najszybciej i najefektywniej obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Klimatyzator mobilny to urządzenie w jednej obudowie (klasyczny klimatyzator to minimum dwie jednostki- zewnętrzna i wewnętrzna). Wymagane jest tylko wyprowadzenie rury odprowadzającej ciepłe powietrze na zewnątrz.

W klimatyzatorze możemy precyzyjnie ustawić temperaturę (zazwyczaj między 16 a 31st C). Posiadają też kilka opcji nadmuchu, oscylacji powietrza, kilka trybów pracy oraz timer. Często w zestawie jest też pilot zdalnego sterowania.

Dostępność i ceny

W pełni sezony wszystko zmienia się bardzo szybko- zarówno dostępność urządzeń i ich ceny. Uzależnione jest to głównie od naszych dostawców.
Współpracujemy zazwyczaj bezpośrednio z producentami, albo importerami. Dzięki temu możemy zapewnić możliwie najlepsze ceny dla naszych klientów.

Część urządzeń z aktualnymi cenami znajdziesz na OLX: kurasplus.olx.pl

Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio:

TEL. 61/29 24 480
KOM: 691 660 196
KOM2 po g.17:00 669 370 937
mail: kuras@kurasplus.pl

In Same Category

Related by Tags

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień