Rowery Romet już w ofercie

person Posted By: Kuraś Plus list In: Nowości w ofercie On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1091
Rowery Romet już w ofercie

Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem i jedynym dystrybutorem rowerów Romet w Szamotułach!

Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem i jedynym dystrybutorem rowerów Romet w Szamotułach! Popularne Romety są już dostępne w naszym sklepie.

Każdy doskonale zna markę Romet- jednym kojarzy się z rowerami, innym bardziej z motorowerami. Wielu z nas zaczynało swoją rowerową przygodę na kultowych składakach Wigry.

Dzisiaj Romet to jeden z czołowych producentów w Polsce i Europie. Posiada dwie duże fabryki, gdzie od podstaw tworzone są rowery. Dzięki dobrej jakości i stosunkowi cena/jakość, rowery Romet cieszą się uznaniem wśród rowerzystów. Bardzo popularne są rowery trekkingowe Wagant oraz Gazela, w różnych konfiguracjach- idealne do poruszania się w mieście, jak też doskonałe na rowerowe wycieczki.

Na miejscu posiadamy już bogatą ekspozycję, min. rowerów miejskich Romet. Prosta i solidna konstrukcja, atrakcyjne wzornictwo i bogaty wybór kolorów, to największe atuty rowerów Angel. Model ten występuje w wersji na kołach 26″ oraz 28″. W obu przypadkach możemy wybrać miedzy rowerem z biegami Shimano Nexus3 lub klasycznie, na piaście torpedo.

Rowery Romet Angel dostępne są w różnych kolorach.

Sklep rowerowy Kuraś został oficjalnym dystrybutorem marki Romet w Szamotułach. Tylko u nas kupisz rowery z najnowszej kolekcji, a także zadbasz o swój rower- wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rowerów Romet.

Romet, to nie tylko rowery. W naszym sklepie znajdziesz też szeroki wybór akcesoriów rowerowych- zapięć, oświetlenia, podpórek, pompek i wielu innych, które sygnowane są logo pegaza. Romet to też bogaty wybór części, a także ogumienia- dętek i opon.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub sprawdzenia oferty Romet w naszym sklepie!

Related by Tags

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień