Jesteśmy rodzinną firmą działającą w Szamotułach od wielu lat. Praktycznie od początku swojego istnienia zajmujemy się handlem urządzeniami AGD i RTV.

W chwili obecnej nasz sklep zlokalizowany jest w centralnym punkcie miasta- na samym Rynku. Dzięki temu zawsze masz do nas po drodze! Zawsze blisko Ciebie.

Oferta naszego sklepu systematycznie się rozszerzała- obecnie możesz znaleźć „u Kurasia” sprzęt AGD wolnostojący i do zabudowy, urządzenia RTV i drobną elektronikę oraz akcesoria komputerowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2014 roku wprowadziliśmy do oferty Rowery i akcesoria. Dziś jesteśmy największym sklepem rowerowym w Szamotułach.

Przez cały okres funkcjonowania firmy stawiamy na najwyższą jakość obsługi. Doświadczona kadra jest gwarancją udanych zakupów. Z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu i posłużymy radą.

Doskonale wiemy, że czasem niewygodnie zapłacić gotówką, więc od wielu lat proponujemy zakupy ratalne. Jesteśmy partnerem kilku banków i instytucji finansowych- daje to gwarancję zawsze najkorzystniejszej oferty.